Spring menu over og gå til indholdVend tilbage til forsidenGå til vores guide for tilgængelighed

Kontakt


Ledelse & direktion

Maria Kavita Nielsen
Direktør og grundlægger
m: 26 11 71 83
e: maria.kavita@myob.dk

Anders Zorck
Administrationschef
m: 26 11 67 46
e: anders.zorck@myob.dk


Fortaler & Kommunikation

Sanja Hegelund
Kommunikationskoordinator
m: 28 92 89 98
e: sanja.hegelund@myob.dk

Linne Brade 
Kommunikationskoordinator
m: 26 77 86 63
e: linne.brade@myob.dk


MYOB Programmet

Britt Boye Nyvang (på barsel)
Projektleder
m: 26 77 86 61
e: britt.nyvang@myob.dk

Amalie Thygesen
Projektkoordinator
m: 26 77 86 64
e: amalie.thygesen@myob.dk

Line Renner Jensen
Projektkoordinator
m: 26 77 86 60
e: line.jensen@myob.dk


MYOB Akademiet

Mette Melchjorsen
Projektkoordinator
m: 26 77 86 62
e: mette.melchjorsen@myob.dk

Astrid Brandt
Projektmedarbejder
m: 26 84 52 42
e: astrid.brandt@myob.dk


MYOB Grønland

Ivalu Nørreslet Rex
Projektleder
m: +299 28 58 90
e: ivalu.rex@myob.dk