Spring menu over og gå til indholdVend tilbage til forsidenGå til vores guide for tilgængelighed

Kontakt


Ledelse & direktion

Maria Kavita Nielsen
Direktør og grundlægger
m: 26 11 71 83
e: maria.kavita@myob.dk

Anders Zorck
Administrationschef
m: 26 11 67 46
e: anders.zorck@myob.dk


Fortaler & Kommunikation

Sanja Hegelund (på barsel)
Kommunikationskoordinator
m: 28 92 89 98
e: sanja.hegelund@myob.dk


Innovation, Dokumentation & Kvalitetssikring

Britt Boye Nyvang
Tværgående programleder
m: 26 77 86 61
e: britt.nyvang@myob.dk

Mads Oustrup
Innovationsansvarlig
m: 26 77 86 62
e: mads.oustrup@myob.dk


MYOB Programmet

Amalie Thygesen
Projektkoordinator
m: 26 77 86 64
e: amalie.thygesen@myob.dk

Romaric Gé
Projektmedarbejder
m: 60 18 29 59
e: romaric.ge@myob.dk 

Casper Jensen
Projektmedarbejder
m: 26 83 85 86
e: casper.jensen@myob.dk


MYOB Akademiet

Cecilie Ertmann
Projektmedarbejder
m: 26 84 52 42
e: cecilie.ertmann@myob.dk


MYOB Grønland

Ivalu Nørreslet Rex
Projektleder
m: +299 28 58 90
e: ivalu.rex@myob.dk